KONKURS! na najciekawszą relację z Sioła Budy z 2013 roku

Drodzy Przyjaciele!

Chcąc wspólnie z Wami podsumować 2013 rok, organizujemy konkurs na najciekawszą relację z pobytu w Siole Budy.

Jaki moment najbardziej zapadł wam pamięć podczas pobytu u nas?

Jakie ciekawe miejsce w okolicy odkryliście?

Co Was szczególnie ujęło?

Co najbardziej smakowało?

A może przeżyliście w Puszczy niezwykłą przygodę, której historię chcielibyście przelać na papier? <ekran…?>

Relacją może być krótkie opowiadanie, reportaż, utwór liryczny lub dramatyczny… Pole do popisu jest bardzo szerokie, a długość dzieła elastyczna – od 1 do 5 stron maszynopisu. Miło widziane są również zdjęcia, ubarwiające opowieść…

Na autora najciekawszej historii czekać będzie nagroda w postaci weekendowego pobytu w Siole Budy wraz z osobą towarzyszącą*

Na Wasze relacje czekamy do końca stycznia. Wysyłajcie je na adres rezerwacja@siolobudy.pl. Ogłoszenie wyników konkursu 8 lutego na naszym blogu oraz facebook’u.

A zatem… sielskiego wspominania, owocnego tworzenia i do zobaczenia w Siole! :)

 

 

*Pobyt weekendowy (2 noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób) do wykorzystania do końca kwietnia 2014 roku oprócz terminu Świąt Wielkiej Nocy. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Groch z kapustą – ChilliBite szykuje Sioła na Święta Bożego Narodzenia

„To chyba najlepsza potrawa wigilijna jaką znam i dla mnie to kwintesencja Wigilii. Kremowy… słodkawy… groch z kapustą na wigilijnym stole być musi zawsze!” – podzielamy opinię Kasi z ChilliBite, która uraczyła nas dzisiaj naprawdę PRZEPYSZNYM grochem z kapustą. Ta prosta, tradycyjna kresowa potrawa to prawdziwe niebo w gębie!
Dlatego jeżeli wahacie się jeszcze, jakie dania zaserwować na Wigilię w swoich domach – gorąco polecamy! Jedyne czego potrzebujecie to groch, kiszona kapusta, cebula, masło, sól, pieprz i cukier… Zresztą – zainteresowanych przepisem zapraszamy na bloga Kasi:
www.chillibite.pl/search?q=groch+z+kapustą

A na degustację… do Sioła Budy!

Dziękujemy ChilliBite

 

72

1 10

54

312

11 8

ciasteczka5ciasteczka2